URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/projektvezeto-munkatars/99476 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Projektvezető munkatárs

Debreceni csapatunkba keresünk lelkes új munkatársat, aki a tanulmányai mellett folyamatos munkalehetőséget keres, nem riad meg a kihívásoktól, képes egyidőben több helyen helytállni!

Annyi a dolgod, hogy legyél csapatjátékos, vállald a felelősséget az elvégzett feladataidért és merj önállóan is dolgozni!

Itt mindig változatos, izgalmas feladatok várnak, ha szereted az adrenalint, jó helyen jársz, nálunk mindig pörgés van! A szakirányú tanulmányok hasznosak, de ne aggódj ha nincs, megtanítjuk azt, amire szükséged lesz menet közben!

Cégbemutató

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket.

Legyél Te a következő és csatlakozz a Mind-Diák saját csapatához!

Feladatok

  • Toborzás-kiválasztási folyamatban való aktív részvétel
  • Kitelepülések, céges megjelenések, külső helyszíni tájékoztatók teljes körű szervezése, lebonyolításban való aktív részvétel
  • Szervezési feladatok ellátása
  • Online és offline hirdetések kezelése
  • Kapcsolódó adminisztráció elkészítése, az iroda napi munkájának aktív támogatása, riportok készítése

Elvárások

  • 18. életév betöltése
  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony minimum még 1 évig
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Terhelhetőség
  • Határozott fellépés
  • Tudj csapatban és önállóan is dolgozni
  • Microsoft Office programok használatában való jártasság (elsősorban Excel és Word)

Munkaidő: hétfőtől péntekig 8:00 - 16:00, legalább heti 30 órában

Amit kínálunk

  • Diákbér: bruttó 1038 Ft/óra
  • Folyamatos munkavégzési lehetőség
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolható

Előnyök

  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Debreceni lakhely
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztáltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Kapcsolattartó:

Bodnár-Létai Noémi
debrecen@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Humán erőforrás / Munkaügy
Munkakör Projektvezető munkatárs
Tervezett kezdés dátuma 2018-08-21
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye / Debrecen
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat