URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/promoter-hetvegi-munkavegzessel/100433 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Promóter - Hétvégi munkavégzéssel

Folyamatos hétvégi munkát keresel? Mellette még emberekkel is szívesen kommunikálsz és szereted a legújabb technikai kütyüket? Itt a helyed!

Cégbemutató

Partnercégünk műszaki eszközök promótálását végzi több budapesti nagyáruházban, és jelenleg szükségük van olyan diák kollégára, akinek hosszú távon számíthat a munkájára hétvégente. Folyamatos online "továbbképzést" kaphatsz a termékekről, így magabiztosan láthatod el a feladatodat.

Feladatok

  • Műszaki termékek értékesítésében való támogatás
  • Heti riportok készítése online rendszeren keresztül

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Igényes megjelenés
  • Proaktív személyiség
  • Alapszintű angol nyelvtudásű
  • 18. életév betöltése

Munkaidő

  • Péntek: 14-19 óra között, szombat és vasárnap: 10-18 óra között
  • Olyan kollégák jelentkezését várjuk, akik mindhárom napot tudják vállalni hosszú távon, minden hétvégén!
  • Természetesen előre egyeztetett utazás vagy távollét elfogadható, de nem rendszeresen, hanem kivételes alkalmakkor.
  • Zűrös az órarended és hétközben nem tudsz munkát vállalni? Akkor ezt a munkát neked találták ki!

Amit kínálunk

  • Br. 1.100 Ft / óra fizetés
  • Támogató foglalkoztatás
  • Online ismeretszerzési lehetőség

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot és küldd el a jelentkezésed 1 pillanat alatt! Kollégáink visszahívnak és egyeztetitek a részleteket! Ha kérdésed van, keres a lent megadott e-mail címen a kapcsolattartót.

Kapcsolattartó:

Szabó Edina
szabo.edina@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Kereskedelem/Értékesítés
Munkakör Promóter - Hétvégi munkavégzéssel
Tervezett kezdés dátuma Azonnal
Szükséges nyelvismeret angol szóban: alapfok írásban: alapfok
Szükséges végzettségek Érettségi

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat