URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/raktari-adminisztrator/105182 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Raktári adminisztrátor

Küldemények szortírozása és adminisztrálása heti 20-25 órában ráérésedhez igazodva, az általad megadott időpontban 8-17 óra között.

Cégbemutató

Ezúttal futárpostai partnerünkhöz keresünk kollégákat, logisztikai területre.

Feladatok

  • Levelek felcimkézése, szortírozása,
  • Vonalkódok beolvasása,
  • Adatatrögzítés
  • Logisztikai folyamatokban való segítségnyújtás
  • Egyéb ad-hoc jellegű feladatok ellátása

Elvárások

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • Min. napi 6 óra vállalása

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1250 Ft/óra
  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkaidő:

Hétfő és Péntek között 08-17:00-ig, heti minimum 2-3 alkalom vállalása, hetente készülő új beosztással

Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Kapcsolattartó:

Reményi Kálmán
remenyi.kalman@minddiak.hu

Részletek:

Munkakör Raktári adminisztrátor
Tervezett kezdés dátuma azonnali
Szükséges végzettségek Középiskola

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest IX. kerület
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat