URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/raktaros-kisegito/100658 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Raktáros kisegítő

Ha kedvet érzel ahhoz, hogy egy dinamikus csapat tagja legyél, akkor ez egy Neked való pozíció! Nem kell mást tenned, csak jelentkezni.

Cégbemutató

A Pozsonyi Pagony gyermekkönyvek és játékok értékesítésével foglalkozik. Az ő raktárukba keresünk talpraesett, tettre kész és megbízható diákokat Karácsonyig.

Feladatok

  • Áru átvétele/bevételezése/kiszedése
  • Rakodási feladatok elvégzése (nem kiemelkedően fizikai jellegű)
  • Raktári adminisztrítív feladatok ellátás

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Munkaidő

  • Heti minimum 20-30 óra vállalása december végéig

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1400 Ft/óra
  • Rugalmasság, megbecsülés
  • A raktár (ami kimondottan korszerű, ennél fogva temperált) a reptér mellett van,így megközelíthető vonattal és BKV busszal is

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Kapcsolattartó:

Tóth Lilla
toth.lilla@humancentrum.hu

Részletek:

Munkakör Raktáros kisegítő
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XVIII. kerület
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat