URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/raktaros/99482 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Raktáros

Szeretnéd a nyaradat függőágyak és hinták között tölteni? Itt megteheted!

Cégbemutató

Partnercégünk kertészeti termékek értékesítésével foglalkozik. Nem csak betérő vevőket várnak, hanem webáruházat is üzemeltetnek magas színvonalon. Ahhoz, hogy a vásárlók igényes kiszolgálását el tudják látni, szükségük van egy pár erős kézre a megrendelések összekészítéséhez.

Feladatok

  • Webes megrendelések összekészítése
  • Csomagolás, árukiadás
  • Beérkező áruk kipakolása
  • Címkézés
  • Raktár rendszerezése, rend fenntartása

Elvárások

  • Jó fizikum az áruk mozgatásához
  • Magas fokú figyelem
  • Alkalmazkodó- és segítőkészség

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig: 9-17 óra között
  • Szombaton: 9-13 óra között
  • Akár a teljes munkaidőt is vállalhatod, de ha csak a hét felét (kb. heti 20-25 órát) dolgoznád le, úgy keresünk Neked váltótársat!

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.000 Ft-os órabér
  • Nyári munkalehetőség
  • Ha mindkét fél részéről rendben van, lehetőség a hosszabb távú együttműködésre
  • Későbbi béremelés lehetősége
  • Könnyen megközelíthető munkahely

Ha felkeltette figyelmed a munkalehetőség, kérlek töltsd ki a lenti rövid űrlapot és küldd el a jelentkezésedet. Kérdés esetén várom megkeresésedet a lenti e-mail címen.

Kapcsolattartó:

Szabó Edina
szabo.edina@minddiak.hu

Részletek:

Munkakör Raktáros
Tervezett kezdés dátuma Azonnal
Szükséges végzettségek Általános iskola

Pozíció:

Raktáros

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest X. kerület
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat