URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/ruhabolti-kisegito-polgaron/99477 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Ruhabolti kisegítő Polgáron

Érdekel a ruhák és a kereskedelem világa? Ki szeretnéd próbálni magad egy garantáltan trendi munkahelyen? Jelentkezz ruhabolti kisegítő pozíciónkra a polgári M3 Outletben lévő egyik ruházati üzletbe.

Cégbemutató

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Feladatok

  • ruházati üzletben való kisegítés
  • ruhák vállfára pakolása
  • sorszám osztás
  • áru kipakolása
  • vásárlók kiszolgálás

Elvárások

  • 18. életév betöltése
  • kommunikatív, barátságos hozzáállás
  • aktív vagy passzív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Munkaidő:

  • Hétfőtől vasárnapig előre egyeztetett időpontokaban.
  • 8:00 - 21.00 közötti időszakban.
  • Minimum heti 20 óra vállalása kötelező.

Amit kínálunk:

  • bérezés: bruttó 794 Ft/óra
  • barátságos légkör
  • hosszú távú, biztos munkavégzési lehetőség

Előnyök

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • polgári vagy környéki lakóhely

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Kapcsolattartó:

Bodnár-Létai Noémi
debrecen@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Kereskedelem/Értékesítés
Munkakör Ruhabolti kisegítő Polgáron
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye / Polgár
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat