URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/ruhavalogatas/98194 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Ruhaválogatás

Válogass ruhákat kiemelt bérezésért Algyőn. Ezen felül még az útiköltségedet is térítjük.

Cégbemutató

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Feladatok

  • zsákok lepakolása, asztalok ruhákkal való feltöltése
  • ruhaneműk kategória szerinti válogatása

Elvárások

  • aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése

Munkaidő: hétköznap 07.00-16.30, kéthetente szombaton 07.00-13.00 között

Amit kínálunk:

  • diákbér: bruttó 1100ft/óra
  • útiköltség térítés
  • folyamatos munkavégzési lehetőség

Kapcsolattartó:

Baráth Bernát
kecskemet@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Szakmunka/fizikai munka
Munkakör Ruhaválogatás
Tervezett kezdés dátuma Azonnali kezdés

Munkavégzés helye: Csongrád megye / Algyő
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat