URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/sales-team-asszisztens/97979 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Sales/Team Asszisztens

Használd angol nyelvtudásod és szerezz tapasztalatot egy nemzetközi logisztikai cégsnél Sales/Team Asszisztens munkakörben!

Cégbemutató

Nemzetközi logisztikai cég keres értékesítés támogató területre Sales/Team Asszisztens munkatársat!

A dinamikusan fejlődő cég hozzáadott értéke a logisztikai szolgáltatásokkal kapcsolatos tevékenység folyamatos bővítése, valamint a Partnereknek komplex marketing stratégiák kialakítása és megvalósítása terén nyújtott támogatás.

Csatlakozz Te is a csapathoz!

Feladatok

  • Általános irodai adminisztratív feladok ellátása,

  • A kereskedők és termékmenedzserek munkjának támogatása

  • Belső informatikai/ügyviteli rendszerek használata

  • Esetenként egy-egy operatív ügyben bekapcsolódás

  • Partnereinkkel való kapcsolattartás

Elvárások

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony

  • Középszintű szintű angol nyelvtudás

  • Precíz, pontos munkavégzés

  • Irodai munkatapasztalat

  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkaidő: napi 4 óra vállalása hétfő és péntek között rugalmasan

Amit nyújtunk:

  • Bruttó 1100 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően.

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest VII. kerület
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat