URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/statikus-tervezo/98962 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Statikus tervező

Jelentkezz, ha a statika területén tanultakat kamatoztatnád a gyakorlatban is. Kiemelt bérezésért, szakmailag elismert partnerünknél tehetsz szert releváns tapasztalatokra.

Cégbemutató

Ezúttal építőipari partnerünk részére keresünk statikus tanulmányokat folytató diákokat.

Feladatok

  • Statikai tervezői feladatok
  • Mérnöki tevékenységhez köthető egyéb feladatok

Elvárások

  • Precíz munkavégzés
  • Statikus területen végzett tanulmányok

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztáltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Kapcsolattartó:

Baráth Bernát
kecskemet@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Műszaki/Mérnök
Munkakör Statikus tervező
Tervezett kezdés dátuma Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye: Csongrád megye / Szeged
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat