URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/szemelyes-ugyfelszolgalaton-kisegito-munkatars-/100686 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Személyes ügyfélszolgálaton kisegítő munkatárs - Cegléd

Ceglédi ügyfélszolgálati irodába keresünk olyan diákokat, akik az iskolai elfoglaltságaik mellett egy folyamatosan, rugalmas munkaidőben végezhető munkát keresnek. Te lehetsz az, aki segít eligazodni a betérő ügyfeleknek, segíthetsz, hogy gyorsabb és hatékonyabb lehessen az ügyintézés menete.

Cégbemutató

Ezúttal az NKM Áramszolgáltató Zrt. ceglédi telephelyére keresünk ügyfélszolgálati kisegítői tevékenység ellátására nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat.

Feladatok

  • Ügyfelek tájékoztatása
  • Nyomtatványok kitöltetése
  • Az ügyfelek irányítása a megfelelő munkatárshoz

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Jó kommunikációs készség
  • Határozott fellépés
  • Ügyfélközpontú hozzáállás

Munkaidő

Hétfő 08.00-20.00 között, keddtől péntekig 08.00-14.00-ig tartó műszakok.

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy pontosan mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Kapcsolattartó:

Mityók Andrea
mityok.andrea@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Asszisztencia/Adminisztráció
Munkakör Személyes ügyfélszolgálaton kisegítő munkatárs - Cegléd
Tervezett kezdés dátuma Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye: Pest megye / Cegléd
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat