URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/szerviz-gyakornok/98974 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Szerviz gyakornok

Érdekel az IT világa? Szívesen szereznél releváns gyakorlatot már egyetemi éveid alatt? Jelentkezz piacvezető multinacionális partnerünkhöz!

Cégbemutató

Partnerünk egy nagy múltú multinacionális cég, amely irodai berendezések bérbeadásával és IT megoldások folyamatos fejlesztésével foglalkozik. Debreceni szerviz csapatuk Szerviz gyakornok kollégát keres! Várjuk jelentkezésed!

Feladatok

  • Szerviztechnikus kolléga munkájának segítése
  • Irodai és nyomdatechnikai berendezések szervizelése
  • Ügyfelek műszaki támogatása
  • Ügyfelek személyes látogatása technikus kollégával, műszaki problémák helyszíni megoldása
  • Részvétel a szervizhez kapcsolódó szoftveres megoldások támogatásában, ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások

  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Műszaki vagy informatikai területen végzett felsőfokú tanulmányok
  • Jó kommunikációs képesség
  • Kretív, hatékony problémamegoldásra való képesség
  • Csapatmunkában való jártasság

Munkaidő

  • heti 20-30 óra előre egyeztetett beosztás alapján

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.050 Ft órabér
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Előnyök

  • Informatikai vagy műszaki területen szerzett tapasztalat

Ha a pozíció felkeltette érdeklődésed, nincs más teendőd, mint kitölteni a lenti űrlapot és pontosan megjelölni ráérésed. Jelentkezésedet pedig ki tudod egészíteni egy a profilodhoz csatolt fényképes önéletrajzzal!

Kapcsolattartó:

Bodnár-Létai Noémi
debrecen@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület IT/Informatika
Munkakör Szerviz gyakornok
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)
Irodai szoftver / MS PowerPoint (haladó)

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye / Debrecen
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat