URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/telefonos-adategyeztetes-es-kartya-regisztracio/99481 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Telefonos adategyeztetés és kártya regisztráció

Dolgozz nyáron szuper órabérért!!

Cégbemutató

Ezúttal Magyarország egyik vezető telekommunikációs cége keres diákot egyszerű nyári munkára!

Feladatok

  • Telefonon érkező polcos kártyák regisztrációja (kb. 5-6  adat elkérése, egyeztetése, rögzítése a folyamatnak megfelelően + vonatkozó jogszabály ismertetése a tanultak alapján
  • Adategyeztetés és az ahhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos jogviszony
  • Jó kommunikációs készség
  • Heti 40 óra vállalása Augusztus 31-ig

Amit kínálunk

  • Órabér: bruttó 1100 Ft/óra
  • Tapasztalatszerzés telekommunikációs környezetben
  • Céges buszjárat (törökbálinti munkavégzés, 15 percre Újbuda Központtól)
  • Szakmai gyakorlat igazolása (diákszövetkezeten keresztül)
  • Rugalmas munkaidő

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne keress a lenti email címen.

Kapcsolattartó:

Balogh Zoltán
balogh.zoltan@minddiak.hu

Részletek:

Munkakör Telefonos adategyeztetés és kártya regisztráció
Tervezett kezdés dátuma Azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XI. kerület
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat