URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/termelesi-gyakornok-a-nestlenel/98648 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Egy hónapos mérnök gyakornoki feladatok a Nestlénél. Szerezz tapasztalatot fejlesztési, hatékonyságvizsgálati projektekben!

Cégbemutató

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Mérnök gyakornokot keresünk a misolci Nestlé gyárba,
Neslé Hungária Kft. megbízásából.

Olyan diákot keresünk, aki szívesen megalapozná karrierjét egy multinacionális vállalatnál. A hallgató megismerkedhet a vállalat működésével és a szakmai tudását bővítheti a munkafolyamatok során.

Feladatok

  • Elemzések, kimutatások készítése,
  • Termelési iroda dolgozóinak támogatása,
  • Fejlesztési, hatékonyságvizsgálati projektekben való részvétel,
  • Létszámkimutatások készítése, dokumentációk rögzítése.

Elvárások

  • Nappali tagozatos jogviszony,
  • Aktív vagy passzív státusz,
  • Folyamatban lévő élelmiszer- vagy anyagmérnöki, csomagolástechnolgiai tanulmányok,
  • Érvényes mellkasröntgen lelet,
  • MS Office számítógépes ismeretek.

*Munkaidő: Hétfő és péntek közötti minimum 3 nap vállalása, napi munkavégzés 6-8 órában, 8.00-16.00 terjedő intervallumban. Iskolai kötelezettségekkel előzetesen összeegyeztetve, heti min. 20 óra munkavállalás.

Amit kínálunk

  • Diákbér: bruttó 1038 Ft/óra,
  • Előer láthatóan 1 hónap időtartamra, melynél lejetőség van a hosszabításra is egy dinamikus csapatban.

Várjuk jelentkezésed honlapunkon történő regisztráció útján, ha folyamatosan tudsz munkát vállalni.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerőseid érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével oszd meg velük a Facebookon is!

Kapcsolattartó:

Nagy Annamária
mc.diakmunka0@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Élelmiszeripar
Munkakör Termelési gyakornok a Nestlénél
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)

Pozíció:

Termelési gyakornok a Nestlénél

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye / Miskolc
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat