URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/ugyfelszolgalat-adminisztracio-siofok/96668 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Telekommunikációs cég siófoki ügyfélszolgálati irodájában adminisztratív és ügyfélszolgálati feladatok, rugalmas munkaidőben.

Cégbemutató

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Feladatok

  • Az üzletbe érkező ügyfelek tájékoztatása
  • Szerződések iktatása, lefűzése
  • Technikai eszközök leltárazása

Elvárások

  • nyílt, kommunikatív személyiség
  • megbízhatóság
  • igényes megjelenés

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!

Kapcsolattartó:

Gyuracz Tibor
gyuracz.tibor@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Szolgáltatás/Ügyfélszolgálat/Vevőszolgálat
Munkakör Ügyfélszolgálat / adminisztráció (Siófok)
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés

Pozíció:

Ügyfélszolgálat / adminisztráció (Siófok)

Munkavégzés helye: Somogy megye / Siófok
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Ügyfélszolgálat / Recepció / Vevőszolgálat