URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/ugyfelszolgalati-asszisztens-rugalmas-idobeosztassal/96630 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Dolgozz az UNIQA biztosítónál!

Cégbemutató

Legyél ügyfélszolgálati asszisztens a 13. kerületi UNIQA biztosítónál. Könnyű megközelíthetőség, rugalmas időbeosztás, kiváló tapasztalat szerzési lehetőség!

Feladatok

  • Biztosításokkal kapcsolatos papír alapú dokumentumok feldolgozása, iktatása, szkennelése, irattárazása
  • Adatrögzítés
  • Ki és bejövő posta kezelése
  • E-mailen beérkező ügyfélmegkeresésekre való válaszadás

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Minimum középfokú végzettség
  • Heti minimum 30 óra vállalása 3 hónapon keresztül!
  • MS Office ismerete
  • Komplex feladatok gyors átlátása
  • Proaktív személyiség, pozitív szemlélet
  • Csapatban való kiváló együttműködés

Előnyök

  • Heti 40 óra vállalása
  • Adminisztrációs vagy ügyfélkezelési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • 2017 január végéig tartó munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Folyamatosan szépülő munkakörnyezet, mely könnyen megközelíthető tömegközlekedéssel és kerékpárral egyaránt
  • Fiatalos, lendületés és segítőkész csapat
  • Multinacionális vállalati környezet

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésedet jelentkezz hozzánk a 0670/452-9055-ös telefonszámon, vagy küldd el önéletrajzodat a szeles.noemi@minddiak.hu címre.

Kapcsolattartó:

Szeles Noémi
szeles.noemi@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Szolgáltatás/Ügyfélszolgálat/Vevőszolgálat
Munkakör Ügyfélszolgálati asszisztens - Rugalmas időbeosztással!
Tervezett kezdés dátuma Azonnali munkakezdés

Pozíció:

Ügyfélszolgálati asszisztens - Rugalmas időbeosztással!

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XIII. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Ügyfélszolgálat / Recepció / Vevőszolgálat