URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/ugyfelszolgalati-asszisztens/100408 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Ügyfélszolgálati asszisztens

Legyél asszisztens a Vodafone tatabányai üzletében!

Cégbemutató

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Ezúttal tatabányai telekommunikációs partnercégünkhöz várjuk jelentkezésedet.

Feladatok

  • irodai adminisztrációs feladatok ellátása
  • ügyfelek tájékoztatása
  • termékek ismertetése
  • általános ügyfélszolgálati teendők
  • értékesítésben való részvétel

Elvárások

  • nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony
  • legalább heti 2 - 3 alkalommal történő munkavállalás
  • ügyfélorientált szemlélet
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség
  • ápolt, igényes megjelenés

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 10:00 - 20:00, heti 2 - 3 alkalommal történő munkavállalás kötelező, napi minimum 6 órában

Amit kínálunk

  • igényes munkahelyi környezet
  • bruttó 820 Ft-os órabér

Előnyök

  • kevés óra vagy egyéni tanrend
  • korábbi ügyfélszolgálatos és/vagy telekommunikációs területen szerzett tapasztalat
  • rugalmas ráérés

Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezem gombot. Egy-két napon belül keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Kapcsolattartó:

Markó Ildikó
marko.ildiko@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Ügyfélszolgálat/Vevőszolgálat
Munkakör Ügyfélszolgálati asszisztens
Tervezett kezdés dátuma Azonnali munkakezdés
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)
Internet / Internet böngészők (Firefox, Chrome, Explorer, Safari stb.) (haladó)
Szükséges végzettségek Érettségi

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye / Tatabánya
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat