URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/ugyfelszolgalati-munkatars/98961 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Ügyfélszolgálati munkatárs

Dolgozz kiemelt távközlési partnerünknél Orosházán, hosszú távon!

Cégbemutató

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Feladatok

  • Általános irodai adminisztratív teendők ellátása ( fénymásolás, iktatás, adatrögzítés )
  • Ügyfelek fogadása, tájékoztatása

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfélkezelési tapasztalat
  • Legalább alapszintű számítógép kezelői tudás
  • Ápolt, igényes megjelenés
  • Adminisztrációs tapasztalat

Munkaidő: Hétfő 08.30-17.00-ig, kedden 08.30-16.00 között.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos munkalehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Hosszútávú munkalehetőség

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztáltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Kapcsolattartó:

Baráth Bernát
kecskemet@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Szolgáltatás/Ügyfélszolgálat/Vevőszolgálat
Munkakör Ügyfélszolgálati munkatárs
Tervezett kezdés dátuma Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye: Békés megye / Orosháza
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat