URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/vevoszolgalati-adminisztrator/99487 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Vevőszolgálati adminisztrátor

Iskola mellett is szerezhetsz rendszeres jövedelmet, pályafutásodat a suli befejezése után is folytathatod. Kattints!

Cégbemutató

Évszázados tradíció és nemzetközi szakértelem.
A Sanofi sokszínű gyógyszeripari vállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért dolgozik.
Szeretnél Te is részese lenni ennek a csapatnak?

Feladatok

  • vevői rendelésekkel kapcsolatos adminisztrációban való közreműködés
  • vámkezeltetési adminisztráció támogatása
  • szállítási dokumentáció összeállításában, lefűzésében, archiválásában történő közreműködés
  • számlák, helyesbítő számlák kiállításában való közreműködés
  • dokumentum mozgatás társosztályok között
  • adminisztrációban való részvétel: archiválás, dokumentumkezelés, iratmegsemmisítés

Elvárások

  • folyamatban lévő középfokú -vagy  felsőfokú tanulmányok
  • végzős diák, akinek januártól álláslehetőséget tudunk ajánlani
  • Excel ismeretek (fkeres, pivot tábla)
  • alapszintű angol nyelvtudás

Munkaidő:

min. heti egymást követő 3 munkanap vállalása, januártól teljes munkaidőben főállásban, vagy hosszú távon diákként is számítunk Rád

Amit kínálunk

  • bruttó 1500 Ft/ óra diákbér
  • Szakmai fejlődési lehetőség, fiatalos csapat, jó hangulat
  • Emberközpontú, célorientált vezetés
  • Önálló munkavégzés, folyamatos visszajelzések, teljesítményértékelés
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Kapcsolattartó:

Tóth Lilla
toth.lilla@humancentrum.hu

Részletek:

Szakterület Beszerzés/Logisztika/Szállítás
Munkakör Vevőszolgálati adminisztrátor
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XXII. kerület
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat