URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/villamosmernok-gyakornok/98972 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Villamosmérnök gyakornok

Szerezz értékes szakmai tapasztalatot Villamosmérnök gyakornok pozícióban!

Cégbemutató

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk részére keresünk diák munkavállalót, Villamosmérnök gyakornok munkakörbe, az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Nemzetközi csapat tagjaként támogatni fogod a GE dugattyús gázmotoros üzletágában a új egységek tervezését
  • Módosítani fogod a rajzokat CAD (Eplan) a gyártási, és teszt visszajelzések alapján
  • Támogatni fogod üzembehelyezéskor a vevőket különböző műszaki dokumentációkkal
  • Technológia segítséget fogsz nyújtani a gyártás és a beszerzés számára
  • Készíteni fogsz kapcsolási rajzokat és project dokumentációkat a kombinált ciklusú kiserőművek villamos tervezéséhez
  • Támogatni fogod a minőséget a megfelelő dokumentációkkal az adott projektekhez és/vagy feladatokhoz, melyek a mérnöki szabványoknak és folyamatoknak eleget tesznek

Elvárások

Téged keresünk
  • Ha jelenleg utolsó féléves vagy, vagy végzéshez közeli villamosmérnöki, energetikai mérnöki szakon tanulsz
  • Ha Mininimum heti 3 napot tudsz vállalni 8 órában
  • Ha ismeretet szereztél az erőművekről és gázmotorokról
  • Ha készséget szereztél a mérnöki fejlesztőeszközök elsajátítására, mint EPLAN, Smarteam, Automation Studio
  • Ha van alapvető IT tudásod (Operation Systems, Data security)
  • Ha önállan is tudsz dolgozni, és csapatmunkában is jól érzed magad
  • Ha szeretsz egy dinamikus környezetben fejlődni, tanulni és valós termékeken hozzáadott értéket teremteni
  • Ha kiváló kommunikációs készséged van angol nyelven

Amit mi kínálunk:

  • Szélesebb spektrumú, gyakorlati ismeretek szerzése
  • Hosszútávú karrierút
  • Kiváló és szakmailag elhivatott mérnök csapat
  • Sportolási lehetőség: konditerem, squash pálya, szauna
  • Saját étterem
  • Céges buszjárat (Munkavégzés helye: Veresegyház)

Bérezés:

Bruttó 1150 ft/ óra

Előnyök

  • Második nyelv ismerete (német)

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne keress a lenti email címen.

Kapcsolattartó:

Balogh Zoltán
balogh.zoltan@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Műszaki/Mérnök
Munkakör Villamosmérnök gyakornok
Tervezett kezdés dátuma Azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret angol szóban: felsőfok írásban: felsőfok
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / (haladó)

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat