URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/vodafone-gyakornok-olasz-nyelvtudassal/97980 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Vodafone gyakornok (olasz nyelvtudással)

Gazdasági / pénzügyi / számviteli tanulmányaidhoz szükséges szakmai gyakorlatod egy nagy nevű cégnél, rugalmas időbeosztásban végezheted, kiemelt órabérben!

Cégbemutató

Könyvelő gyakornokot keresünk Partnerünk, a Vodafone Shared Services Budapest megbízásából.

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Olyan diákot keresünk, aki szívesen megalapozná karrierjét egy multinacionális vállalatnál. A hallgató megismerkedhet egy multinacionális cég sajátosságaival és a nagyvállalaton belüli kommunikáció alapjaival is.

Érdeklődsz az üzleti élet és a vezető nagyvállalatok világa iránt? Ha a válasz igen, akkor ez a munka neked való, hogy szakmai gyakorlatot szerezz és fejleszthesd tudásodat egy nyitott, segítőkész környezetben, mely a Te szakmai fejlődésedre fókuszál!

Ez az állás SZAKMAI GYAKORLATOD teljesítéséhez is ideális.

Karriert építenél? Egy jónevű nagyvállalatnál szerzett tapasztalat később mindig jól mutat egy önéletrajzban! :)

Feladatok

  • Beérkező számlák ellenőrzése és könyvelése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, a számlák kapcsán felmerülő problémák megoldása
  • Beérkező hívások és e-mailek feldolgozása, rögzítése
  • Egyéb ad-hoc jellegű adminisztratív feladatok

Elvárások

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony (passzív féléves is lehetsz!)
  • Középfokú angol nyelvtudás (szakmai nyelvtudás főként)
  • Olasz nyelvtudás
  • Gazdasági / pénzügyi / számviteli tanulmányok
  • MS Office magabiztos ismerete (főként Excel)

Munkaidő:  Részmunkaidőben, rugalmas beosztásban lehet dolgozni. Hétfőtől péntekig 09:00-18:00 között napi 4 órában (heti 20 óra). Minimum 6 hónap vállalása elvárt.

Előnyök

  • SAP ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1190 Ft/óra
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat! Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat