URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/webfejleszto/98171 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Webfejlesztő

Partnercégünk növekvő csapatába keresünk webfejlesztőt, aki képes kisebb projekteket önállóan elvégezni, a rá bízott feladatokat a betanítás után napi több órás segítségnyújtás nélkül egyedül megoldani, a feladatokat reálisan tervezni és ütemezni. Ami fontos, az az érdeklődés, az informatika iránti megszállottság és a képesség arra, hogy önállóan utánajárj annak, amin dolgozol/ami érdekel, hogy legyen belső motivációd az igényes munkára, de ne félj segítséget kérni ha elakadtál. A feladatok egy része önállóan is elvégezhető, de sok esetben csapatmunkára is szükség van.

Cégbemutató

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal szegedi IT partnercégünk részére keresünk proaktív, tanulni vágyó, az informatika iránt elkötelezett munkatársakat, az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Változatos feladatok, többféle rendszer és technológia használatában szerezhető gyakorlati tapasztalat és tudás
  • A webfejlesztés mellett lehetőséged van más technológiák megismerésére, Android, iOS vagy akár Unity fejlesztési vonalon is

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • Friss PHP, MySQL, Javascript tudás elengedhetetlen, emellett minimum egyféle ismertebb JS keretrendszer/könyvtár ismerete és legalább egy PHP keretrendszer ismerete
  • Amire még szükség lesz a munkád során, de nem gond, ha nincs nagy tapasztalatod benne: Photoshop, sitebuild ismeretek, Sass vagy LESS, REST API
  • Angol nyelvismeret - a projektek nagy része külföldi ügyfeleknek készül
  • Csapatmunka
  • Önállóság
  • Jó problémamegoldó készség

Előnyök

  • Munkád során napi kapcsolatban leszel a Git-el és valamilyen CMS-el (Joomla, WordPress vagy saját, belső fejlesztésű CMS), így előny, ha ezek használatában már van tapasztalatod

Amit kínálunk:

  • tapasztalatodtól/tudásszintedtől függően bruttó 1150-1750 Ft/óra díjazás
  • hangulatos, jól felszerelt iroda, fiatal csapat
  • rugalmas időbeosztás, kötetlen munkaidő

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet, akkor a regisztrációt követően  (http://www.minddiak.hu/regisztracio)  várjuk jelentkezésed! A jelentkezéshez kérjük, csatold magyar nyelvű önéletrajzod működő referenciákkal

Kapcsolattartó:

Flachné Lucz Márta
szeged@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület IT/Informatika
Munkakör Webfejlesztő
Tervezett kezdés dátuma Azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)
Programnyelvek / PHP (haladó)
Programnyelvek / HTML (haladó)
Programnyelvek / CSS (haladó)
Programnyelvek / JavaScript (haladó)
Szükséges végzettségek Érettségi

Munkavégzés helye: Csongrád megye / Szeged
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat