URL: http://workline.hu/allasok/egeszsegugy/allategeszseg-or/99235 Elrejtés

Töltés...
Miskolc Holding Zrt.

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft-hez az alábbi munkakörbe:

Állategészség őr

A leendő munkatárs feladatai:

  • Az állatokat az előírásoknak megfelelően gondozza, eteti és itatja, naponként takarít és fertőtleníti az állattartó helyeket
  • Tisztán tartja a rábízott épület- és épületrészt
  • Figyelemmel kíséri a gondozására bízott állatokat, és a kiemelt megfigyelés alatt álló állatokról beszámol a telepvezetőnek
  • Elvégzi a város közterületein található kóbor állatok befogását, és az elhullott állati tetemek begyűjtését
  • A bekerülő állatokat elhelyezi utasításnak megfelelően, valamint naplót vezet az állatok begyűjtéséről
  • Megbízás alapján időszakosan, vezeti a telep szállítójárművét
  • Az állatorvosi kezelés alatt állatoknál az állatorvos utasításai szerint jár el, illetve segít az állatorvosi ellátás során
  • Részt vesz az elhelyezett állatok új gazdához történő közvetítésben
  • Az érvényben lévő Állategészségügyi telep díjtáblázata alapján készpénzfizetési számlát állít ki, mellyel elszámolni köteles

A pályázókkal szemben támasztott elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Állatok gondozásával kapcsolatos előzetesen szerzett gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány előnyt jelent
  • Kiváló problémafelismerő és megoldó készség
  • Kreatív, önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Kiváló együttműködési és kommunikációs készség

Ajánlatunk:

  • Stabil háttér
  • Felelősségteljes munkakör
  • Béren kívüli juttatások

A munkavégzés helye:

Miskolci Állategészségügyi Telep

Miskolc, Fonoda u. 3.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzcsatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésévelaz mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. július 25.-ig.

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye / Miskolc
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Egészségügy / Szociális ellátás
Szakmunka / Fizikai munka