URL: http://workline.hu/allasok/egeszsegugy/aneszteziologia-es-intenziv-terapias-szakorvos/100898 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
WORKLIFE HUNGARY

Megyei kórház megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ANESZTEZIOLÓGIA ÉS INTENZÍV TERÁPIÁS SZAKORVOS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Egyetem, Orvostudományi Egyetem - általános orvosi diploma
Aneszteziológia és intenzív terápia szakvizsga
Egészségügyi alkalmasság
Büntetlen előélet

Főbb feladatok, munkák:
Szakorvosi feladatok ellátása
Kiemelten aneszteziológiai munkavégzés és intenzív terápiás tevékenység

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.
Közalkalmazotti jogviszony
Hosszú távú, biztos munkahely

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
Szakmai önéletrajz
Iskolai végzettséget és szakképesítést igazoló dokumentum hiteles másolata
Érvényes működési nyilvántartási igazolás
MOK tagsági igazolás
Érvényes hatósági erkölcsi bizonyítvány
Nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul.

Munkavégzés helye:
Kaposvár

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el jelentkezését az alábbi email címre: somogy22@worklife.hu

Munkavégzés helye: Somogy megye / Kaposvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Egészségügy / Szociális ellátás