URL: http://workline.hu/allasok/egeszsegugy/apolo-nover-szakapolo/100604 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Német közvetítő partnerünk megbízásából keresünk németországi kórházakba és idősotthonokba munkatársakat az alábbi pozícióba:

ÁPOLÓ / NŐVÉR / SZAKÁPOLÓ

Elvárások:
Egészségügyi végzettség: ápoló, szakápoló, OKJ 54, OKJ 55 ápoló vagy min. 1 éves szakképzés és/vagy több éves szakmai tapasztalat
Német nyelv A2-B1 szintű ismerete
Empátia az emberekkel szemben
Rugalmasság, országon belüli utazási hajlandóság

Előnyt jelent:
Befejezett egészségügyi szakápolói vagy ápolói végzettség
Német nyelv B1-2 szintű ismerete
Német honosítás (Anerkennung/Urkunde)

Feladatok:
Az idősgondozáshoz, valamint betegápoláshoz kapcsolódó feladatok felelelősségteljes ellátása
A rászorulók ápolása orvosi utasítás alapján
Rehabilitáció segítése

Megbízóról:
Németországi munkaerő-közvetítő.
Fő profiljuk a jól képzett egészségügyi szakemberek, ápolók, szakápolók, nővérek, idősgondozók elhelyezése egész Németország területén.
Regensburgban található irodájuk, munkatársai közép és nagyvállalatoknak közvetítenek munkavállalókat.
Ehhez kapcsolódóan segítenek az utazással, lakhatással, kiköltözéssel kapcsolatos, valamint egyéb kérdésekben is.

Amit kínálunk:
Rendszeres, átlag feletti jövedelem (szaktudástól, nyelvtudástól és gyakorlattól függ),
PL.: I. adókategória esetén nettó 1600 ? - 3000 ?/hó.
Étkezési hozzájárulás: Nettó 10,00 15,00 ?/nap
M?szakpótlékok: éjszaka 25%, vasárnap 50%, munkaszüneti nap: 100%
A kiutazást és a kinti szállásköltséget is a munkaadó fizeti
Hetente előleg
Határozatlan idejű szerződés közvetítői díjak nélkül
Teljes munkaidős foglalkoztatás
Német betegbiztosítás, nyugdíj biztosítás
Magyar anyanyelvű kapcsolattartó személy

Munkavégzés helye:
Németország

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el német nyelvű szakmai önéletrajzát a végzettség/bizonyítvány másolatát, illetve a német honosítás (Anerkennung/Urkunde) másolatával /ha van/ az alábbi email címre: kulfold88@worklife.hu

Munkavégzés helye: Külföld / Németország
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Egészségügy / Szociális ellátás