URL: http://workline.hu/allasok/egeszsegugy/apolo/101600 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Németországi cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

ÁPOLÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
OKJ 54, OKJ 55 Ápolói, HID, Diplomás ápolói végzettség, intenzíves-, aneszteziológus, műtős, szülésznő, csecsemő- és gyermekápoló, vagy hasonló sikeresen elvégzett kiegészítő képzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Nagyfokú tanulási és beilleszkedési hajlandóság
Csapatszellem
Együttérzési készség különböző helyzetekben a páciensek, valamint azok hozzátartozói iránt
Önálló és felelősségteljes munkavégzés
Szakmai elhivatottság
Németországban történő munkavégzési hajlandóság

Főbb feladatok, munkák:
Klinikákon, kórházakban aktív osztályokon való szakápolói munkavégzés
Páciensek és hozzátartozók tájékoztatása
Dokumentáció ellátása

Megbízóról:
Több, mint 850 kiközvetített szakápolóval sikeresen működő megbízható német munkaközvetítő cég az egészségügy területén.
Ügyfeleik kórházak, klinikák Németország egész területéről.

Amit kínálunk:
Német munkaszerződés közvetlenül a német klinikákkal, kórházakkal
Modern, jó technikai felszereltségű munkahelyek
9 hónapos térítésmentes nyelvoktatás, sikeres telc B2 szaknyelvvizsga elérése
Támogatás és segítségnyújtás a helyszínen nyelvtanáraink/integrációs menedzsereink részéről
Szükséges fordítások és a nyelvvizsga díjának átvállalása
Állás és szállás biztosítása a németországi szakmai elismertetés megszerzéséig
9 hónapos Projektidőszak alatt legalább 1.500,- Euró alapfizetés
Sikeres szakmai elismertetés után német kollektív határozatlan idejű szerződés az eltöltött évek után és legalább 2.500 ? 3.500 Euró alapfizetés + pótlékok + járulékok

Szakképzett ápolókat, különösen intenzíves és sürgősségi osztályos ápolókat keresünk!

Munkavégzés helye:
Németország

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a bizonyítványok másolatával az alábbi email címre: kulfold92@worklife.hu

Pozíció:

ÁPOLÓ

Munkavégzés helye: Külföld / Németország
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Egészségügy / Szociális ellátás