URL: http://workline.hu/allasok/egeszsegugy/egeszsegugyi-asszisztens-alvasdiagnosztika/98217 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Somnius Kft.

EGÉSZSÉGÜGYI ASSZISZTENS - ALVÁSDIAGNOSZTIKA

Szegedi telephelyű alvászavar központ keres azonnali kezdéssel alvásdiagnosztikai asszisztensi feladatok ellátására egészségügyi végzettségű munkatársat, teljes vagy részmunkaidőben.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

- éjszakai alvásdiagnosztikai vizsgálatok elvégzése,

- vizsgálatok előkészítése, az ehhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése,

- a vizsgálatra érkező betegek fogadása, irányítása, ellátása

- nappali adminisztráció, leletgépelés.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

- egészségügyi általános ápoló, szakápolói képesítés (középfokú)

- diplomás ápolói képesítés előny,

- EEG szakvizsga előny,

- intenzív osztályos ápolói tapasztalat előny,

- Windows és MS Office számítógépes környezet gyakorlott használata,

- jó problémamegoldó képesség, jó szervezőképesség, jó kommunikációs képesség.

MUNKAVÉGZÉS:

- Teljes munkaidő esetén a feladatok ellátása heti váltott műszakban:

  • 1 hétig 5 x éjszaka 18.30-6.30 óra között, 12 órás műszakban majd
  • 1 hétig 5 x délelőtt 6.30-10.30 óra között 4 órás műszakban történik;

- Részmunkaidő esetén:

  • hetente 5 x éjszaka 18.30-6.30 óra között

- munkavégzés helye: Szeged, Kálvária sgt 57.;
- munkavégzés formája: alkalmazotti jogviszony

- bérezés: megegyezés szerint.

Jelentkezését motivációs levele kíséretében, fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel a karrier@somnocenter.hu e-mail címre küldje, „Szeged alvásdiagnosztikai asszisztens” tárgymegjelöléssel.

Munkavégzés helye: Csongrád megye / Szeged
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Egészségügy / Szociális ellátás