URL: http://workline.hu/allasok/egeszsegugy/egeszsegugyi-asszisztens-otthonlelegeztetett-betegekhez/97739 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Alvásterápia Kft.

Cégcsoportunk alvászavarok diagnosztizálásával, terápiás kezelésével, valamint otthonlélegeztetéssel foglalkozik. Keressük az otthonápolásban jártas, kórházi környezetben is otthonosan mozgó, új munkatársukat az alábbi pozícióba:

EGÉSZSÉGÜGYI ASSZISZTENS – OTTHONLÉLEGEZTETETT BETEGEKHEZ

FELADATOK:

  • Otthonápolt betegek terápiás eszközeinek beállítása szakorvosi javaslat alapján, kórházban és a beteg otthonában.
  • Kórházba és beteghez kihelyezett eszközök műszaki állapotának -, tartozékellátásának felügyelete.
  • Rendszeres beteglátogatás, fogyóanyagok kezelése
  • Kapcsolattartás az együttműködő szakorvosokkal, egészségügyi szakdolgozókkal.
  • Betegellátással kapcsolatos adminisztráció.

ELVÁRÁSOK:

  • Közép- vagy felsőfokú egészségügyi végzettség,
  • Jogosítvány és autóvezetési gyakorlat,
  • Empatikus, kedves személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség, önállóság, jó szervező képesség
  • Számítógépes ismeretek,

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Alkalmazotti munkaviszony,
  • Versenyképes juttatási csomag (bónusz, telefon),
  • Hosszútávú, nyugodt munkahely.

Fényképes önéletrajzát a sales@cpap.hu e-mail címre várjuk, egészségügyi asszisztens tárgy megjelöléssel. (www.somnocenter.hu)

Pozíció:

Egészségügyi asszisztens – otthonlélegeztetett betegekhez

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Egészségügy / Szociális ellátás