URL: http://workline.hu/allasok/egeszsegugy/egeszsegugyi-asszisztens/97689 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Alvásterápia Kft.

Egészségügyi Asszisztens

Budapesti székhelyű alvászavar központ keres azonnali kezdéssel alvásdiagnosztikai asszisztensi feladatok ellátására egészségügyi végzettségű munkatársat, teljes vagy részmunkaidőben.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • éjszakai alvásdiagnosztikai vizsgálatok elvégzése,
  • vizsgálatok előkészítése, az ehhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése,
  • a vizsgálatra érkező betegek irányítása, ellátása,
  • nappali adminisztráció, leletgépelés.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • egészségügyi általános ápoló, szakápolói képesítés (középfokú)
  • diplomás ápolói képesítés előny,
  • EEG szakvizsga előny,
  • intenzíves ápolói tapasztalat előny,
  • Windows és MS Office számítógépes környezet gyakorlott használata,
  • jó problémamegoldó képesség, jó szervezőképesség, jó kommunikációs képesség.

Munkavégzés:

  • munkavégzés helye: Budapest, I. kerület
  • alvásvizsgálatok ideje: 19.30-7.30 óra között
  • munkavégzés formája:alkalmazotti státuszban
  • bérezés: megegyezés szerint.

Jelentkezését motivációs levele kíséretében, fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel a
karrier@somnocenter.hu e-mail címre küldje, alvásdiagnosztikai asszisztens tárgymegjelöléssel.

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest I. kerület
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Egészségügy / Szociális ellátás