URL: http://workline.hu/allasok/egeszsegugy/ejszakai-egeszsegugyi-asszisztens/99310 Elrejtés

Töltés...
Somnius Kft.

 Éjszakai egészségügyi asszisztens

Budapesti telephelyű alvászavar központ keres azonnali kezdéssel éjszakai műszakba alvásdiagnosztikai asszisztensi feladatok ellátására egészségügyi végzettségű munkatársat, teljes- vagy részmunkaidőben.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  •  alvásdiagnosztikai vizsgálatok elvégzése és kivitelezése az alvásdiagnosztikai központban
  •  vizsgálatok előkészítése, az ehhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  •  a vizsgálatra érkező betegek fogadása, irányítása, ellátása
  •  nappali adminisztráció, leletgépelés

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  •  egészségügyi általános ápoló, szakápolói képesítés (középfokú)
  •  diplomás ápolói képesítés előny,
  •  EEG szakvizsga előny,
  •  intenzív osztályos ápolói tapasztalat előny,
  •  Windows és MS Office számítógépes környezet gyakorlott használata,
  •  jó problémamegoldó képesség, jó szervezőképesség, jó kommunikációs képesség

Munkavégzés:

  • Teljes munkaidő esetén a feladatok ellátása (havi 10 műszak):

              Vasárnap estétől péntek reggelig: 19:30-7:30-ig (12 órás műszakban)

  • Részmunkaidő esetén: egyénileg vállalt műszakszám kisegítő jelleggel
  • Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület, Honvédkórház
    Munkavégzés formája:
    alkalmazotti jogviszony (részmunkaidő esetén megbízásos jogviszony)
  • Bérezés: megegyezés szerint

A munkakör ellátásához szükséges alvásdiagnosztikai ismereteket biztosítjuk.

Jelentkezését motivációs levele kíséretében, fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel a
karrier@somnocenter.hu e-mail címre küldje, „Budapest alvásdiagnosztikai asszisztens” tárgymegjelöléssel.

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XIII. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Egészségügy / Szociális ellátás