URL: http://workline.hu/allasok/egeszsegugy/fogaszati-rontgen-asszisztens/96164 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Radio Dental Exra Kft.

Radio Dental Exra Kft Fogászati Röntgen és CBCT centrum

Fogászati röntgen asszisztens munkatársat keresünk

A Radio Dental Exra Kft Fogászati Röntgen és CBCT centrumába keresünk fogászati asszisztens kollégákat teljes munkaidőben.

Feladatok:

  • Fogászati röntgenfelvételek elkészítése

Munkavégzés helye:

Budapest VIII., I. kerület

Elvárások:

  • Minimum egészségügyi végzettség
  • Minimum alap szintű Angol és/vagy Német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Ügyfélorientált attitűd
  • Nagyfokú önállóság
  • Gyors problémamegoldó készség, rugalmasság
  • Precíz, megbízható munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes munkát hosszú távra
  • Korrekt, bejelentett, versenyképes jövedelmet

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével kérjük, küldje az egeszsegugyi2016@gmail.com e-mail címre.

Pozíció:

Fogászati röntgen asszisztens

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Egészségügy / Szociális ellátás