URL: http://workline.hu/allasok/egeszsegugy/gyogytornasz/100902 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
WORKLIFE HUNGARY

Egészségcentrum megbízásából keresünk agilis, nyitott, rugalmas, megbízható, jó kommunikációs készséggel rendelkező új munkatársat az alábbi pozícióba:

GYÓGYTORNÁSZ

Elvárások:
Maximális hivatástudat
Nyitottság, rugalmasság
Jó kommunikációs képesség
Jó megjelenés
Képesség feladatainak önálló ellátására
Megbízhatóság
Terhelhetőség
Egészségügyi Nyilvántartási és Képzési Központ által kibocsájtott érvényes működési nyilvántartási szám
Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamarai tagság
Német és/vagy angol nyelvtudás (középfok társalgási szinten)
Számítógép kezelésének ismerete

Előnyt jelent:
A PhysioVit-nél korábban elvégzett továbbképzés
Gyógytorna területén, a betegkezelésben szerzett minimum fél éves külföldi szakmai tapasztalat

Feladatok:
Gyógykezelések, terápiák végzése
Kezelésekhez tartozó adminisztrációs feladatok ellátása
Terápiás termékekhez tartozó tanácsadói feladatok ellátása - betegtájékoztatás
Betegkezeléshez tartozó adminisztráció

Amit kínálunk:
Teljes munkaidős foglalkoztatás (8 óra/nap)
Bérezés alapfizetés + prémium
Hosszútávú együttműködés a cégcsoport érdekeltségeibe tartozó budapesti központokban
Cég profiljának megfelelő továbbképzések elvégzésének lehetősége
Továbbképzési lehetőség biztosított
Stabil háttér
Színvonalas munkakörnyezet

Munkavégzés helye:
Budapest, XIV. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a következő e-mail címre: bp511@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XIV. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Egészségügy / Szociális ellátás