URL: http://workline.hu/allasok/egeszsegugy/orvos-szakmai-vezeto/105871 Elrejtés

Töltés...
Pannonpharma Kft

Orvos szakmai vezető

Az 1995 óta működő és mára a hazai gyógyszeripar meghatározó, középméretű vállalata további fejlődéséhez és a partnereink (betegek, orvosok) minél magasabb szinten történő kiszolgálásának érdekében keresi munkatársát Orvos szakmai vezető/igazgató (Medical Affairs Manager) pozícióba.

Leendő új munkatársunk fő feladata a vállalat orvosszakmai területének képviselete, a külső és belső partnerek munkájának szakmai támogatása.

Feladatai:

  • Termékekhez kapcsolódó orvosszakmai tanácsadás nyújtása mind a belső, mind a külső partnerek részére
  • Termékekhez kapcsolódó információs anyagok készítése, szakmai ellenőrzése
  • A vállalat által szervezendő kongresszusok, symposiumok, rendezvények orvos-szakmai előkészítése, irányítása
  • A vállalathoz érkező orvosi témájú megkeresésekre, kérdésekre a válaszok elkészítése
  • Nemzetközi és hazai kongresszuson történő részvétel
  • Az orvos- és patikalátogatók szakmai oktatása, ismereteik folyamatos fejlesztése, a területen végzett munkájuk aktív szakmai támogatása
  • Az egyes terápiás területek szakmai anyagának elkészítése
  • A Key Opinion Leader-k azonosítása, velük a szakmai kapcsolattartás folyamatos fenntartása
  • A vállalat által vásárolni kívánt licenszek szakmai véleményezése
  • Termékportfólió orvosszakmai szempontú rendszeres felülvizsgálata, javaslattétel
  • Orvosszakmai kezdeményezés a K+F tevékenység irányvonalainak meghatározására, adott esetben a klinikai vizsgálatokkal összefüggő feladatok elvégzése
  • Szoros együttműködés és kapcsolattartás a Farmakovigilancia felelőssel, részvétel a bejelentések értékelésében, utánkövetésében
  • A vállalat hatósági inspekcióra történő előkészítésében való részvétel, az inspekció során a szakmai területének irányítása és részvétel a helyesbítő intézkedésekben
  • Stratégiai tervek megvalósítása
  • A szakterületére vonatkozó üzleti terv kidolgozása
  • A versenytársak, a területi aktualitások követése
  • A marketing tevékenység orvos szakmai irányítása

Elvárások:

·         Felsőfokú egészségügyi végzettség (preferáltan orvos, gyógyszerész)

·         3-5 év releváns, hasonló munkakörben szerzett gyakorlat

·         Magas szintű szakmai angol nyelvtudás

·         Tárgyalás szintű angol nyelvtudás

·         Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)

·         B kategóriás jogosítvány

·         Kitűnő kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

·         Üzleti szemlélet, szintetizáló, analizáló képesség

·         Prioritások felállításának képessége

·         Döntési képesség, felelősségvállalás

·         Önálló munkavégzés és csapatmunkára való képesség

·         Teljesítményorientált szemléletmód

Amit kínálunk:

·         Fiatal, lelkes, motivált csapat

·         Versenyképes bérezés és juttatási csomag

·         Céges gépkocsi

·         Kommunikációs eszközök (laptop/táblagép, telefon)

Munkavégzés helye rugalmas: Budapest és Magyarország területe

Jelentkezését Önéletrajzával és motivációs levelével kérjük az info@pannonpharma.hu e-mail címre küldje el 2019. november

Munkavégzés helye: Országos
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Egészségügy / Szociális ellátás