URL: http://workline.hu/allasok/egeszsegugy/projektvezeto-nyugdijas-ugyfeleinknek/101712 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Dologidő Kft.

A Viapan Group saját csapatába, Projektvezetőt keres Nyugdíjas Üzletág területére.

Feladatok:

  • Megbízóink részére nyugdíjas munkák közvetítése.
  • Nyugdíjas projektek teljes körű lebonyolítása.
  • Folyamatos kapcsolattartás a nyugdíjas szövetkezeti tagokkal,
  • továbbá a partnerekkel és a közvetlen munkatársakkal.
  • Bérszámfejtéssel kapcsolatos feladatok előkészítése és továbbítása a bérszámfejtők felé.
  • A már meglévő Projektvezető munkájának napi szintű támogatása.
  • Új megbízók vagy partnerek felkutatása.
  • Szerződéskötés.
  • Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség.
  • OKJ -s végzettség előnyt jelent, de nem elvárás.
  • Szociális területen szerzett tapasztalat vagy iskola, szintén előnynek számít.
  • Idősekkel való közvetlen, több éves szakmai tapasztalat szintén előny. De nem elvárás!
  • Betegápolás, idős gondozás, pedagógus vagy ápoló munkakörben szerzett jártasság az adott munkakört érintően szintén hasznos lehet.
  • Fontos, hogy a jelölt gyakorlott MS-Office felhasználói ismeretekkel rendelkezzen.
  • Jó kommunikációs készség, kiváló kapcsolatteremtési képesség.
  • Türelmes, határozott, közvetlen személyiség.
  • Monotóniatűrés, részletekben való elmerülés, rendszeresség.
  • B -kategóriás jogosítvány.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés.
  • Hosszú távú munkavégzés.
  • Stabil munkahely.
  • Jól felszerelt irodai környezet.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Összetartó csapat.
  • Hétfőtől - péntekig tartó, napi 8 órás munkavégzés.

Munkavégzés helye:

  • Kaposvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette lehetőségét, kérjük küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát a hirdetésben szereplő e-mail címre!

Pozíció:

Projektvezető - Nyugdíjas ügyfeleinknek

Munkavégzés helye: Somogy megye / Kaposvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Egészségügy / Szociális ellátás