URL: http://workline.hu/allasok/egeszsegugy/pszichologus/100620 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Otthon Szociális Szolgáltató

A Váci Egyházmegye Szamaritánus Szolgálat Intézményfenntartó Központ fenntartásában lévő Otthon Szociális Szolgáltató pályázatot hirdet Nevelőszülői Hálózatában

PSZICHOLÓGUS

munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege:  teljes munkaidő

A munkavégzés helye: 1182 Budapest, Ganz Ábrahám u. 34/a., ill. változó helyszínek (Budapest és környéki települések)

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

A Nevelőszülői Hálózatban a fenti térségben nevelőszülők által ellátott gyermekek pszichés megsegítése, vizsgálata, terápiája, a térségben élő nevelőszülők támogatása, tanácsadás, nevelőszülői alkalmasság vizsgálata.

Munkabér és juttatások:

A pedagógus besorolás és az Otthon Szociális Szolgáltató szabályzataiban foglaltak alapján

Pályázati feltételek:

- pszichológus egyetemi végzettség

- B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű

Előnyt jelent

- gyermekvédelemben szerzett tapasztalat

- klinikai szakpszichológusi végzettség

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

Fényképes szakmai önéletrajz, végzettséget igazoló okiratok másolata, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

Jelentkezni lehet az intézmény levelezési, vagy email címén :

Otthon Szociális Szolgáltató 1182 Budapest, Ganz Ábrahám u. 34/a.

otthon.szocialis.szolgaltato@gmail.com

Jelentkezési határidő:

2018. 10. 20.

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XVIII. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Egészségügy / Szociális ellátás