URL: http://workline.hu/allasok/egeszsegugy/szakorvos-latogato/100554 Elrejtés

Töltés...
G.L. Pharma M.K.K.K.

Törzskönyvezett gyógyszerek forgalmazásával foglalkozó, a magyarországi gyógyszerpiacon régóta sikeresen működő vállalkozás,

munkatársat keres

Szakorvos látogató

munkakörbe

Feladatok:

A cég vényköteles portfoliójának ismertetése meghatározott célcsoport - elsődlegesen neurológus és pszichiáter szakorvosok- részére Jász-Nagykun-Szolnok, Csongrád és Békés megyékben a kijelölt intézményekben

A forgalmazott gyógyszerekkel kapcsolatos szakmai segítség

Piackutatás, üzletfejlesztés, az ügyfélkör kiépítése, bővítése, üzleti tervek elkészítése és annak megvalósítása

Elvárásaink:

  • Felsőfokú egészségügyi végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Min. 1 éves szakorvoslátogatói tapasztalat
  • Pontos, precíz, megbízható, értékesítés orientált személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség, kapcsolatépítésben szerzett tapasztalat
  • Utazási hajlandóság

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok, Csongrád és Békés megyékben

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes, önálló, dinamikus munkakör,
  • Versenyképes bér, Cégautó, mobiltelefon, laptop
  • Folyamatos képzés,
  • Változatos feladatok.

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Amennyiben kedveli a nagy önállóságot igénylő, sok kihívást jelentő munkát, küldje el önéletrajzát az office@gl-pharma.hu email címre.

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Egészségügy / Szociális ellátás