URL: http://workline.hu/allasok/egeszsegugy/szocialis-gondozo-apolo/98730 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

17. kerületi idősotthoni ellátással foglalkozó Intézmény megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZOCIÁLIS GONDOZÓ / ÁPOLÓ

Elvárások:
Szociális gondozó és ápoló képesítés (szociális gondozó, gerontológiai gondozó, gyakorló ápoló)
Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:
Idősgondozásban való tapasztalat

Feladatok:
A gondozottak mindenkori egészségi állapotának megfelelő ápolást gondozást végez.
Segítséget nyújt a mindennapi teendők végzéséhez.
Végzi a tálalást, ételosztást, folyadékpótlást.
Köteles pontos és naprakész dokumentációt vezetni.
Ügyel arra, hogy a gondozott környezete tiszta, rendezett legyen.

Amit kínálunk:
Bérezés megegyezés alapján!
Cafeteria juttatás
Kedvezményes étkezés
Munkaruha
Szükség esetén szállás lehetőség!

Munkavégzés helye:
Budapest, XVII. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi email címre: bp398@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XVII. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Egészségügy / Szociális ellátás