URL: http://workline.hu/allasok/egeszsegugy/vegyipari-technikus/100819 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Környezetvédelmi laboratórium megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VEGYIPARI TECHNIKUS

Elvárások:
Középfokú szakirányú végzettség
Oldatkészítési jártasság
Microsoft Windows és Office felhasználói szintű ismerete
Minimum 2 év laboratóriumi szakmai tapasztalat
Precizitás, rugalmasság

Feladatok:
Beérkező minták előkészítése
Műszerek ellenőrzése, üzemképes állapotának fenntartása
Vizsgálatok végrehajtása
Mért eredmények kiértékelése, dokumentáció készítése
Akkreditációs követelmények teljesítése, auditokon való részvétel

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Változatos munka
Szakmai kihívás
Képzési lehetőség
Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest, VIII. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi email címre: w50@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest VIII. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Egészségügy / Szociális ellátás