URL: http://workline.hu/allasok/energetika-villamossag/automatizalasi-specialista/100203 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Dunaújvárosi papíripari partnercégünkhöz keresünk Automatizálási specialistát!

Feladatok

  • Folyamatirányító számítógép, egyedi PC-k működésének megfelelő mélységű ismerete
  • Siemens PCS7 és S7 rendszerek ismerete, a programban hibakeresés és módosítás
  • Frekvenciaváltók, lágyindítók ismerete, paraméterezése, felprogramozása
  • Villamos kapcsolási rajzból hibakeresés és elhárítás
  • DC hajtásokban hibakeresés., elhárítás, paraméterezés
  • Új berendezések programozásainak mielőbbi elsajátítása,  hibák elhárítása
  • Technológiai folyamatokban működő műszerek folyamatos figyelése, azok pontosítása, valamint a szükség szerinti módosítások elvégzése
  • A felmerült és megoldott problémák dokumentálása
  • Aktív részvétel tervszerű, megelőző karbantartás előkészítésében és lebonyolításában
  • A minőségbiztosítási rendszerből adódó feladatok elvégzése
  • Részvétel a szakmai fejlődést segítő tanfolyamokon
  • Felelősségvállalás a munka-, egészség-, környezet- és tűzvédelemért
  • Aktív részvétel a vállalat irányítási és fejlesztési (TPM) rendszereiben
  • Aktív részvétel a beruházások megszervezésében és végrehajtásában
  • Részvétel, közreműködés a műszaki fejlesztések szakmai előkészítésében és végrehajtásában
  • Pontos és megbízható jelentéstétel a vezetők számára

Jelentkezz, ha illenek rád az alábbiak:

  • Automatizálási technikus végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • PLC szakmai tapasztalat
  • Logikus gondolkodás
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Önálló döntéshozatali készség
  • Megbízhatóság
  • Flexibilitás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Nemzetközi csapat – világszínvonalú termékekkel és kihívásokkal
  • Stabil alapokon nyugvó, innovatív, nyitott munkakörnyezet
  • Képzési és továbbképzési lehetőségek
  • Versenyképes fizetés és juttatási rendszer

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az állásra a megadott e-mail címen keresztül. Szívesen vesszük, ha elküldi fényképes önéletrajzát is.

Pozíció:

Automatizálási specialista

Munkavégzés helye: Fejér megye / Dunaújváros
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki