URL: http://workline.hu/allasok/energetika-villamossag/biztonsagtechnikai-rendszerek-telepitese/98418 Elrejtés

Töltés...
ATS Biztonságtechnika Kft.

Önálló munkavégzésre is alkalmas, biztonságtechnikai rendszerek telepítésében jártas szakembereket keresünk, főként budapesti munkára.

Főbb feladatok, munkák:

    biztonságtechnikai rendszerek telepítése, javítása, karbantartása (behatolásjelző, beléptető, CCTV, tűzjelző, okosház, strukturált hálózat)

    ügyfelekkel történő szakmai kommunikáció

Elvárások:

    villanyszerelő vagy műszerész végzettség

    udvarias viselkedés

    jó kommunikációs készség

    felhasználói szintű számítógépes ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    vagyonvédelmi rendszerszerelő végzettség

    vagyonvédelmi központok, digitális rögzítők ismerete

    biztonságtechnikai területen szerzett tapasztalat

    B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

    továbbképzés biztosítása

    stabil, hosszú távú munkahely

Bérezés megegyezés szerint, szakirányú végzettség és kiváló munkavégzés esetén kiemelkedő fizetést biztosítunk!

Önéletrajzokat az technika@atsgroup.hu címre várjuk.

Pozíció:

Biztonságtechnikai rendszerek telepítése

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / Fizikai munka