URL: http://workline.hu/allasok/energetika-villamossag/elektromos-karbantarto/99418 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Hanon Systems Hungary Kft.

A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik.
Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára több, mint 25 éve.

Megmunkáló és összeszerelő területeinkre keresünk
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ
kollégákat:

Főbb feladatok
Automata és fél-automata összeszerelő gépek, CNC vezérlésű megmunkáló gépek, ipari robotok működtetése, elektromos javítása, beállítása, megelőző karbantartása
Aktív részvétel fejlesztési feladatokban, hiba megelőzési módszerek kidolgozásában

Követelmények
Minimum 3 éves CNC vagy PLC vezérlésű gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
Elektromos rajzok magas szintű ismerete
PC és MS Office alapismeretek
Többműszakos munkarend vállalása
Önálló munkavégzés
Precizitás, pontosság
Minőségtudatosság

Előnyök
FANUC CNC vezérlő ismeret
EPLAN program ismerete
Allen Bradley és/vagy Siemens, stb. PLC programozási tapasztalat
FANUC, KUKA vagy ABB robot ismeret
Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk
Versenyképes fizetés és Béren kívüli juttatási rendszer
Biztos háttérrel rendelkező munkahely
Magasan képzett szakmai csapat
Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, látogasson el a Hanon Karrier Portálunkra, ahol jelentkezni tud az állásra: https://hanonsystems.karrierportal.hu/

Munkavégzés helye: Fejér megye / Székesfehérvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / Fizikai munka