URL: http://workline.hu/allasok/energetika-villamossag/elektromuszeresz/100528 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Partnercégünk különböző technikai megoldásokat tervez és gyárt megbízói részére, kezdve a szórakoztató elektronikai ipartól, egészen az autóipar számára. Számtalan zenész és zenerajongó élvezheti például az általuk készített hangfalakat, szoftver megoldásaik pedig több milliárd mobileszközön érhetők el.

A folyamatos fejlődésnek és megrendeléseknek köszönhetően felvételt hirdetünk a következő pozícióba:

Elektroműszerész

Feladatok, amelyben az Ön szakértelmére számítanak:

  • Hibák pontos beazonosítása
  • Szakszerű javítás elvégzése, javítási adatok rögzítése
  • Visszajelzés küldése a megfelelő részlegekre az adott hibákról
  • Tesztelés, javítási segédletek fejlesztése és karbantartása
  • Minden munkafolyamat pontos dokumentációjának elkészítése

Az állás betöltéséhez szükséges készségek, képesítések:

  • Mechanikai, mechatronikai, elektronikai műszerész végzettség;
  • Hasonló munkakörben szerzett releváns munkatapasztalat;
  • Önálló munkára hajlandóság, szisztematikus munkavégzés, szakmai meggyőzőképesség, határozott fellépés;

Mindezért cserébe munkájáért a következőkre számíthat:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, három hónapos próbaidővel
  • Egy műszakos munkarend (06:00-14:00)
  • Vonzó juttatási csomag
  • Cafeteria és bónuszok a próbaidő lejárta után
  • Munkaruha biztosítása
  • Kihívásokkal teli munka ez egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Kiemelkedő munkakörülmények és környezet

Munkavégzés helye: Pécs

A jelentkezéshez kérjük, hogy küldje el szakmai pályázatát a következő e-mail címre: elektromuszeresz@dologido.hrszoftver.hu

Munkavégzés helye: Baranya megye / Pécs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Energetika / Villamosság