URL: http://workline.hu/allasok/energetika-villamossag/gyengearamu-biztonsagtechnikai-szerelo-seged/100931 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Pana-Tech Kft.

Gyengeáramú / Biztonságtechnikai szerelő segéd

Feladatok:

Segédmunka gyengeáramú hálózatok/ rendszerek (strukturált hálózatok, CCTV, beléptető, riasztó, tűzjelző, kaputelefon, sorompó rendszerek) telepítésében, karbantartásában, szervízelésében

Minimum követelmény:

Önálló precíz munkavégzésre való hajlam, probléma megoldó/ segítő készség

Előny – de nem alapfeltétel:

Vagyonvédelmi és biztonságtechnikai rendszerekkel való tapasztalat

Biztonságtechnikai rendszertelepítő jogosultság

Elektronikai műszerész végzettség

Villanyszerelői végzettség

Tűzvédelmi szakvizsga

Számítástechnikai ismeretek

Emelőgép kezelői szakvizsga

Angol nyelv alapfokú ismerete

B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

Fejlődési lehetőség

Versenyképes jövedelem, fizetésen kívüli juttatások

Munka eszközök, felszerelések, szerszámok (Mobil, szerszámok, védőfelszerelések)

Biztos vállalati háttér

Önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel: allas@pana-tech.com

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Energetika / Villamosság
Szakmunka / Fizikai munka