URL: http://workline.hu/allasok/energetika-villamossag/karbantarto-villanyszerelo-elektrotechnikus/97770 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
WORKLIFE HUNGARY

Több mint tíz éves német munkaerőpiaci tapasztalattal rendelkező munkaerő kölcsönző cég megbízásából keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÓ VILLANYSZERELŐ / ELEKTROTECHNIKUS

Elvárások:
Szakirányú végzettség (villanyszerelőként vagy elektrotechnikusként)
Tapasztalat kapcsolószekrények, frekvenciaátalakítók javítása területén
Csapatszellem, precizitás, megbízhatóság
középfokú német vagy angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Előnyt jelent:
2-3 éves üzemi szakmai tapasztalat

Feladatok:
Hibakeresés és javítás meghibásodott elektromos berendezésekben
Karbantartási feladatok elvégzése
Az üzemrészek és berendezések zavartalan működésének biztosítása

Amit kínálunk:
Kiemelkedő jövedelem
Tarifaszerződés szerinti éves juttatások (szabadságpénz, karácsonyi pénz)
Biztos és hosszútávú munkaviszony
Lakhatás biztosítása
Személyre szabott képviselet a helyi munkatársaink által
Jelentkezőinknek teljeskörű támogatást biztosítunk a jelentkezéstől a munkába állásig, valamint a teljes munkaviszony alatt. (Gondoskodunk kiutaztatásáról, szállásáról, hivatali ügyintézéséről).
Nálunk a munkavállaló mindig a figyelem középpontjában áll. Rendszeres fogadóóráikon törekszünk a személyes igények maximális kielégítésére.

Munkavégzés helye:
Dél-Németország

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: kulfold53@worklife.hu

Munkavégzés helye: Külföld / Németország
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Energetika / Villamosság