URL: http://workline.hu/allasok/energetika-villamossag/osszeszerelo/104121 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Összeszerelő

Elektronikai termékeket gyártó partnercégünk keres Összeszerelő munkatársat egy műszakban.

Cégbemutató

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal Budapestre, a IV. kerületi Európa Center ipari parkba, elektronikai termékek gyártásával, foglalkozó, nemzetközi partnercégünk megbízásából keresünk Összeszerelő munkatársat.

Feladatok

  • Munkadarabok előírás szerinti összeszerelése, forrasztása betanítás után
  • Elektronikai eszközök, tartozékok kötegelése, csomagolása
  • Könnyebb anyagmozgatási feladatok

Elvárások

  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés

Munkaidő

  • Hétfőtől csütörtökig 07:30-16:00 óra között
  • Pénteken 06:00-14:30 óra között

Amit kínálunk

  • Egy műszakos munkarend szabad hétvégékkel
  • Ülve végezhető feladatok
  • Igényes környezet

Előnyök

  • Közeli lakhely

A lenti jelentkezési űrlap kitöltésével, vagy a juhasz.barbara@humancentrum.hu email címen a pozíció pontos megjelölésével, fényképes önéletrajz elküldésével.

Kapcsolattartó:

Juhász Barbara
juhasz.barbara@humancentrum.hu

Részletek:

Szakterület Elektronika/Telekommunikáció
Munkakör Összeszerelő
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges végzettségek Általános iskola

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest IV. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Energetika / Villamosság