URL: http://workline.hu/allasok/energetika-villamossag/projektvezeto/97886 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Workline partner

Budapesti székhelyű épületenergetikai korszerűsítés kivitelezéssel foglalkozó cég keres

PROJEKTVEZETŐ kollégát.

Főbb feladatok, munkák:

  • Az elnyert projektek sikeres műszaki-és pénzügyi megvalósulásának irányítása
  • Projektek előkészítése: kivitelezéshez kapcsolódó tervek elkészítése, organizáció
  • Kivitelező alvállalkozók, és szállítói szerződések előkészítése, megkötése, előkalkuláció készítése, ártárgyalások lefolytatása
  • A projekt szervezet operatív irányítása, havi kontrollingok elkészítése
  • Az elvárt/kitűzött minőségi, valamint határidő- és financiális célok elérésének betartása/betartatása
  • A projekt előrehaladásának felügyelete, prezentálása a megrendelő, és a cégvezetés felé

Szükséges képességek:

  • Felsőfokú elektromos/villamos szakirányú végzettség
  • Köz- és ipari épületek kivitelezésében szerzett tapasztalat
  • Szerződésjogi ismeretek
  • Számítástechnikai ismeretek (AutoCAD, Word, Excel)
  • Vezetői készség megléte

Szükséges tapasztalat:

  • Minimum 5 év - kizárólag kivitelező/fővállalkozó cégnél - kivitelező projektvezetőként szerzett szakmai tapasztalat

Személyiség jegyek:

  • Kommunikatív, precíz
  • Problémamegoldó és szervező készség

Lehetőségek:

  • Változatos projekteken való munkavégzés
  • Minőségorientált, valamint korszerű ötleteivel elért szakmai sikerű társaságban

      karrierépítés

  • Lehetőség egy kiváló szakembergárdával rendelkező csapatban az előrelépésre
  • Bér: nettó 450.000 Ft-tól
  • Széchenyi Pihenőkártya juttatás, céges gépjármű, céges laptop, sportkártya

      juttatás

  • Munkakörhöz kapcsolódó belföldi és külföldi konferenciákon való részvétel,

képzések támogatása

Munkavégzés helye:

Magyarország területén változó (központi irodaházunk Budapesten az V. kerületben található)

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintás során.

Pozíció:

PROJEKTVEZETŐ

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest V. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Energetika / Villamosság