URL: http://workline.hu/allasok/energetika-villamossag/vilagitastechnikai-munkatars/100734 Elrejtés

Töltés...
Tiszta Lap Világítástechnika Kft.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK
Világítástechnikai projektek ajánlatainak előkészítése: tervek kidolgozása, készítése világítástechnikai megoldásokról.
Vonatkozó irányelvek és szabványok alkalmazása, javaslatok alternatív megoldásokra, kiváltásokra, ésszerűsítésre, vevőkkel történő egyeztetés.
Felmérések, egyeztetések társtervezőkkel, szállítókkal, ügyfelekkel való kapcsolattartás.
Főbb tervezési feladatok: ipari és kereskedelmi, csarnoképületek, lakóépületek, társasházak, középületek.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK
Lehetőleg tervezői tapasztalat, de kezdőként is várjuk (aktív vagy passzív hallgatói jogviszony).
Világítástechnikai ismeretek: Dialux szoftver és Photoshop ismerete, jártasság AutoCad-ban.
Hosszú távú együttműködési igény.
Alapfokú angol nyelvtudás.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT
Problémamegoldó készség.

AMIT KÍNÁLUNK:
Sokrétű feladat.
Versenyképes juttatás.
Jó hangulatú, fiatalos munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület.

Munkaidő: rész munkaidő

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a fekete.sandor@tisztalapkft.hu email címre elküldve.

Pozíció:

Világítástechnikai munkatárs

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest III. kerület
Munkaidő: Részmunkaidő
Kategória: Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki