URL: http://workline.hu/allasok/energetika-villamossag/villamos-berendezes-osszeszerelo/101053 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Villamos berendezések összeszereléséhez keresünk munkatársat Zalaegerszegre 3 műszakos munkarendbe (hétfőtől péntekig).

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Javító panelek és kazetták összeszerelése

  • Részegységek, elektromos és elektronikai rendszerek összeszerelése

  • Minőségügyi ellenőrzés mérőeszközökkel és egyéb mérési eljárásokkal

  • Gyártási műveletek előírás szerinti minőségű és hatékonyságú megvalósítása

  • Munkahely rendjének folyamatos fenntartása

A munkádat ezzel jutalmazzuk:

  • Bruttó 1063 Ft / óra + műszakpótlékok

  • Cafeteria készpénzben (a próbaidő leteltével)

  • Munkába járás költségtérítése (ha autóval mennél, 41 Ft/km, vagy a bérlet 86%-át térítjük)

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet

  • Családias légkör, részvétel céges rendezvényeken

Jelentkezz, ha rendelkezel ezekkel:

  • Középfokú iskolai végzettség

  • Többműszakos munkarend vállalása (hétfőtől péntekig) – 3 műszak

  • Kézügyesség, precíz munkavégzés

  • Alkalmasság csapatban és önálló munkavégzésre

Előny:

  • Gyengeáramú ismeret/tapasztalat

  • Szakirányú szakmunkás végzettség

  • Hasonló területen szerzett összeszerelési tapasztalat

  • Műszaki rajzok értelmezése

Ha szeretnél jelentkezni, add meg az adataidat a lenti űrlapon és nyomj a "Jelentkezés küldése" gombra. Ha már regisztráltál nálunk, akkor elég a Jelentkezés gombra kattintani, és már kész is.

Bővebb információt Hermán Renáta kollégánktól kérhetsz: +36 20 383 0252. Kérjük, a jelentkezésedet az önéletrajzod csatolásával a  villamosberendezes@dologido.hrszoftver.hu e-mail címre küldd. A tárgymezőben tüntesd fel: Összeszerelő. Ha még nincs önéletrajzod, hívd Renátát, aki segít ebben.

Pozíció:

Villamos berendezés összeszerelő

Munkavégzés helye: Zala megye / Zalaegerszeg
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Energetika / Villamosság