URL: http://workline.hu/allasok/energetika-villamossag/villamosmernok-siofok/100544 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Megbízónk neve egyet jelent a Balatonnal, hiszen már 170 éve vannak jelen a területet érintő mindhárom megyében. Fő profiljuk a személyhajózás, kompközlekedés és vitorláskikötők üzemeltetése. A sikeres működés fenntartása érdekében keressük azt a villamosmérnök szakembert, aki hosszútávon tudja kamatoztatni és fejleszteni már meglévő tudását.

VILLAMOSMÉRNÖK

Feladatok, amelyeket Ön vihet sikerre a szakértelme által:

  • Belső erősáramú hálózatok tervezése, meglévő hálózatok módosítása, bővítése;
  • Hajókon vezérlő, visszajelző hálózatok tervezése, régi hálózatok korszerűsítése
  • Műszaki terület vezetőinek támogatása

A pozíció betöltéséhez szükséges készségek, képesítések:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség vagy ezzel egyenértékű releváns tapasztalat
  • Tervező program ismerete, visszajelző hálózatok tervezése
  • A munkája során hasznosítható, minimum középfokú angol nyelvismeret
  • Magas szintű MS Office ismeret
  • Hatékony kommunikácó, jó problémamegoldó készég, önálló munkavégzés
  • Előnyként tekintünk a következőre: érintésvédelmi vizsgálati jogosultság, automatizálásban szerzett tapasztalat, kivitelezésben szerzett tapasztalat, műszaki ellenőr és/vagy hajózási szekértői jogosultság

Munkájáért az alábbi juttatásokra számíthat:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, rugalmas munkaidő
  • Piaci szintű, versenyképes bérezés
  • Önálló, változásokat generáló és elősegítő, kreatív munkakör
  • Stabil, folyamatosan fejlődő vállalati háttér

Munkavégzés helye: Siófok

Jelentkezését a következő módon tudja elküldeni:

Várjuk szakmai önéletrajzát a villamosmernoksiofok@dologido.hrszoftver.hu e-mail címre.

Amennyiben a pozícióval kapcsolatban további kérdése volna, kérjük, keresse Horváth Dóra kolléganőnket a +36205012582-es telefonszámon, vagy írhat is neki a horvath.dora@dologido.hu e-mail címre.

Pozíció:

Villamosmérnök (Siófok)

Munkavégzés helye: Somogy megye / Siófok
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Energetika / Villamosság