URL: http://workline.hu/allasok/energetika-villamossag/villanyszerelo/101202 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Villanyszerelő

Ezúttal több, mint 40 éves múlttal rendelkező nyírbátori partnercégünk részére villanyszerelő munkakörbe keresünk új munkatársakat. A gép- és berendezésgyártás területén tevékenykedő közepes méretű vállalatként nemzetközi és innovatív környezettel várja szakmai tudással rendelkező új munkatársait.

Cégbemutató

A Humán Centrum Kft. működése során több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából..

Multinacionális partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • a telephely villamos karbantartása
  • az épületek működésének zavartalan biztosítása
  • a villanyszerelő munkakörhöz kapcsolódó feladatok maradéktalan elvégzése

Elvárások

  • szakirányú végzettség (villanyszerelő, háztartási-gépszerelő)
  • a szakmához kapcsolódó szabványok, biztonságtechnikai előírások ismerete

Munkaidő:

  • 05:30-14:10

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem + cafeteria
  • utazási költségtérítés (tömegközlekedés vagy saját autó esetében is)
  • hosszútávú munkalehetőség
  • fejlődési lehetőség

Előnyök

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztrált az oldalon, kérjük, hogy jelentkezzen be és ellenőrizze, hogy a megadott adatai és a feltöltött önéletrajza aktuális-e. Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a lenti email címen!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseit is, lent a "Megosztás" -ra kattintva ossza meg velük a Facebookon is!

Kapcsolattartó:

Bukta Barbara
nyiregyhaza@humancentrum.hu

Részletek:

Szakterület Energetika/Villamosság
Munkakör Villanyszerelő
Tervezett kezdés dátuma folyamatos
Szükséges végzettségek OKJ képesítés

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye / Nyírbátor
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Energetika / Villamosság