URL: http://workline.hu/allasok/energetika-villamossag/villanyszerelo/105473 Elrejtés

Töltés...
Laterex Építő Zrt.

Villanyszerelő
A közel 300 fős stabil gazdasági hátterű, magyar tulajdonú Laterex cégcsoport kivitelezési csapatába keres munkatársat.
Budapesti és környéki munkavégzési hely, napi 8 órás fix munkaidő, nettó 285.000-330.000 Ft-os fizetés!

Amit kínálunk:
• teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
• nettó 285.000-330.000 Ft-os havi fizetés;
• pontos, kiszámítható bérfizetési morál;
• vidéki bejárási támogatás;
• stabil, megbízható cégcsoporti háttér;
• hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál.

Feladatok:
• Építőipari generál-kivitelezés során felmerülő szakipari munkák elvégzése;
• Elektromos bontási munkák elvégzése;
• Védőcsövek, vezetékcsatornák, síncsatornák szerelése;
• Vezetékek elhelyezése;
• Villám- és érintésvédelmi rendszerek kiépítése;
• Világítási szerelvények, működtető és jelző berendezések szerelése;
• Berendezési tárgyak bekötése;
• Világítótestek és fényforrások elhelyezése;
• Ingatlan felújítási munkálatokban való részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:
• szakmai tapasztalat villanyszerelői vagy gyengeáramú hálózatok építéséhez kapcsolódó munkakörben, VAGY
• villanyszerelői szakmunkás bizonyítvány/OKJ-s szakképesítés (pályakezdők jelentkezését is várjuk);
• műszaki rajz értelmezés képessége;
• precíz, pontos, önálló munkavégzés;
• szakmai jártasság;
• megbízhatóság;
• erkölcsi bizonyítvány.

Brigádok jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Budapest és vonzáskörzete

Bővebb információ és jelentkezés: Lilik Péternél a 06-20/429-8674-es telefon számon, vagy e-mailben a hr@laterex.hu e-mail címen, a pozíció megnevezésére való hivatkozással.

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Energetika / Villamosság
Szakmunka / Fizikai munka